O nas

Poznaj salon meblowy Midas Meble

Midas Meble to dwa salony meblowe, w których znajdziesz meble do każdego wnętrza. Jeden w Radomiu przy ul. 1905 Roku 3 oraz jeden w Przysusze przy ul. Radomskiej 22. Jesteśmy z Tobą od 1993 roku, podążając za trendami na rynku, pomożemy Ci dobrać odpowiednie meble do Twojej sypialni, kuchni, salonu, pokoju dziecka czy gabinetu.

Dla każdego w życiu przychodzi moment zmiany. To samo jest z Twoimi meblami. Żyjesz dynamicznie, zmieniasz się, Twoje dzieci rosną – to naturalne. Na zmianę aranżacji też przychodzi czas. Z nami spełnisz swoje wnętrzarskie marzenia, znajdziesz spokój i harmonie w swoim domu.

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Lubisz gotować i mieć wszystko poukładane? Przyjdź do naszego salonu i opowiedz nam jak chcesz, żeby teraz wyglądała Twoja kuchnia, pokażemy Ci rozwiązania, z których będziesz zadowolony, a przygotowanie posiłków będzie teraz łatwiejsze. Stół to podstawowe wyposażenie każdej jadalni, nie dlatego, że można wygodnie zjeść. Stół jest świadkiem każdej wspólnej rozmowy. Wyobraź sobie, że każdy posiłek w gronie rodziny i bliskich to małe święto, które możecie wspólnie celebrować. Obiad od razu smakuje lepiej. Dzieci rosną jak na drożdżach, przygotowanie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica, wiemy coś o tym. O ile decydujesz o wszystkim, to tu ostatnie słowo należy do Twojego dziecka. Zabierz je ze sobą i razem coś wybierzcie. W końcu to Twoje dziecko będzie korzystać z tych mebli.

Jesteś zmęczony po pracy, chcesz jak najszybciej dotrzeć do domu, bo tam już czeka książka i zestaw wypoczynkowy? Tak, my też to znamy, dlatego wiemy, jak Ci pomóc, jeśli do końca nie wiesz czego chcesz. Odwiedź nasz salon w Radomiu lub w Przysusze, bo jak widzisz z nami urządzisz swój dom lub mieszkanie. Niezależnie od metrażu możesz mieszkać tak jak chcesz. Jeśli tylko chcesz przygotujemy meble na wymiar.

Zmiany w życiu zacznij od mebli, odwiedź nasze salony, powiedz o czy marzysz, a my zajmiemy się resztą.

Marki w naszym salonie meblowym

EUROFIRANY_logo_CMYK hubertus logo_2_ NEW-ELEGANCE-logo-2016final orfeusz pobrane (4) unnamed bogfran logo-wielkosc-podstawowa-1- pobrane